Tirana
light rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
75 %
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
24 °
Sht
24 °
E martë, 30 Maj, 2023

Zhduket 17 vjeçarja në Vlorë, babai shkon i alarmuar në Polici

Lajme të ngjashëm

Një 17 vjeçare nga Vlora është zhdukur pa lënë gjurmë. Ka qenë babai i adoleshentes i cili ka bërë denoncim në Polici, duke thënë se vajza e tij është larguar ditën e djeshme nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Policia e qytetit të Vlorës tashmë po punon për gjetjen e saj.

“Më datë 29.07.2022, shtetasi M. L., 40 vjeç, ka kallëzuar se i është larguar nga banesa vajza e tij e mitur 17 vjeçe dhe nuk është kthyer më”, njofton policia.


Më shumë