Hapësire reklamuese

Aktualitet

Zhduket 16-vjeçarja në Tiranë, të afërmit ngrenë alarmin në polici

Shkruar nga Newsbomb
Zhduket 16-vjeçarja në Tiranë, të afërmit ngrenë

Një 35-vjeçare ka shkuar në Komisariatin e Policisë Nr. 4 në Tiranë dhe ka kallëzur se mbesa e saj është zhdukur.

Bëhet me dije se shtetasja K. L., 35 vjeçe, ka kallëzuar se është larguar nga banesa mbesa e saj 16 vjeçe. Punohet për gjetjen e saj.

“Në Komisariatin e Policisë Nr. 4 është paraqitur shtetasja K. L., 35 vjeçe, e cila ka kallëzuar se është larguar nga banesa mbesa e saj 16 vjeçe. Punohet për gjetjen e saj.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Tiranë, për veprime të mëtejshme procedurale”, njofton policia.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese