Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
2.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
31 °
Enj
31 °
Pre
31 °
Sht
30 °
E martë, 24 Maj, 2022
spot_img

Zhduket 16-vjeçarja në Tiranë, babai kërkon ndihmë në Polici

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një vajzë 16-vjeçare është larguar nga banesa në Tiranë, pa lënë asnjë gjurmë.

Bëhet me dije se babai i saj i shqetësuar, shtetasi F. K., 47 vjeç, ka kallëzuar se është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më, vajza e tij e mitur, shtetasja E. K., 16 vjeçe.

Policia po punon për të bërë të mundur gjetjen e adoleshentes.

“Më datë 12.05.2022, shtetasi F. K., 47 vjeç, ka kallëzuar se është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më, vajza e tij e mitur, shtetasja E. K., 16 vjeçe. Punohet për gjetjen e saj.

Materialet i kaluan Prokurorisë për veprime të mëtejshme procedurale” njofton policia.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img