Tirana
scattered clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
43 %
3.1kmh
40 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
20 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

Zhduken dy vajza të mitura pa lënë gjurmë në Kosovë, nëna: Dyshoj se janë në Shqipëri

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy vajza të mitura në Kosovë raportohen të zhdukura për rreth dy muaj.

Nëna e vajzave ka bërë denoncimin në polici, duke thënë se vajzat janë zhdukur më 23 korrik dhe se nuk ka asnjë shenjë prej tyre, teksa dyshon se ato ndodhen në Shqipëri.

“Viti, 23.07.2021 – 14:00. Më datë 20.09.2021 ankuesja femër kosovare ka raportuar se dy vajzat e saj të mitura kanë dal nga shtëpia me datë 23.07.2021 dhe që nga ajo ditë nuk dihet për vendndodhjen e tyre. Sipas ankueses dyshohet se vajzat e saj mund të gjenden në Shqipëri duke punuar pasi që edhe më parë kanë tentuar për të kaluar kufirin për në Shqipëri”, thuhet në raport.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img