Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
31 %
9.3kmh
0 %
Hën
22 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Zhduken dy turistë në zonat e thella të Valbonës, Policia nis kërkimet

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy turistë të huaj janë zhdukur në zonat e thella të Valbonës, mbrëmjen e djeshme, raporton newsbomb.al. Policia menjëherë sapo është njoftuar, ka nisur kërkimet për gjetjen e tyre.

Paraprakisht, bëhet me dije se kërkimet kanë nisur mbrëmjen e djeshme dhe kanë vazhduar pa ndërprerje deri në orët e para të mëngjesit të sotëm. Deri në orën 03:00 të mëngesit, uniformat blu nuk kanë arritur të gjejnë asnjë gjurmë të turistëve.

Kërkimet janë përqëndruar në shtegun Valbonë-Theth.

Vijon…

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img