Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
82 %
0.5kmh
75 %
Hën
21 °
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
20 °
E hënë, 18 Tetor, 2021
spot_img

Zhduken dy motrat e mitura shqiptare, policia vihet në këkrim

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një grua nga Hajvalia, Kosovë ka raportuar në Polici se dy motrat e saj janë larguar nga shtëpia dhe s’dihet vendndodhja e tyre.

Alarmin për zhdukjen e motrave e ka ngritur vetë një nga motrat më të mëdha, e cila është shprehur se motrat e vogla janë zhdukur, mes tyre njëra është e mitur.

“Hajvali, Prishtinë 17.09.2021-17:30. Ankuesja kosovare ka raportuar se, dy motrat e saj viktimat femra kosovare, njëra e mitur dhe tjetra fëmijë (2009), janë larguar nga shtëpia dhe nuk dihet vend ndodhja tyre. Njësitet policore janë duke hetuar rastin”, thuhet në raport.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img