Tirana
scattered clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
2.6kmh
40 %
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
16 °
Hën
14 °
Mar
11 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

Zhaku rikthehet në Tiranë pas 3 vitesh, “trazon” rrjetin: Xhiroja e mëngjesit ishte një mrekulli, “Air Albania” dhe shkolla “Kosova” fantastike

spot_img

Lajme të ngjashëm

Regjisorja shqiptare Inida Gjata, e njohur nga të gjithë me emrin Zhaku, thotë se është kthyer mbrëmjen e djeshme në Tiranë, pas 3 vitesh mungesë dhe ka vënë re se kryeqyteti ka ndryshuar shumë.

“Mbreme ne 12 te nates mberrita pas 3 vitesh ne Tirane bashke me Christian dhe xhiroja e mengjesit ishte nje mrekulli. Tirana eshte bere yll, stadiumi Air Albania mu duk fantastik, shkolla “Kosova” fantastike. Peme e jeshillllek sa te duash, nuk di vertete cfare ju ben te shihni negativen tek cdo gje pozitive. Tirana si shpirt, si yll, si drite”, ka shkruar Inida në profilin e saj.

Mirëpo, ky shënim i shkurtër ka “trazuar” rrjetin pasi shumë persona te tjerë, i shkruajnë se “mos ka ndërruar pllakën”.

“Ke fillu e ke ndrru pllaken me lali erin ka ca kohe”, i shkruan një komentues Zhakur, ndërsa ajo ia kthen “Jo jo skam ndrru gje fare une. Po jam realiste dhe objektive. Besoj se duhet te nisni dhe ju te beheni te tille.”

“Stadiumi eshte bere super seriozisht!! Dhe shume gjera sic permende! Tirana eshte yll.”

“Tiranen se ka share njeri. Eshte qytet vertet i bukur dhe Kemi share ndertimet ne zonen historike.”

Më shumë
spot_img
spot_img