Tirana
light rain
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
65 %
2.1kmh
20 %
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
26 °
Die
25 °
Hën
28 °
E enjte, 8 Qershor, 2023

Zhaku ka një “porosi” për Luizin dhe Kiarën: Dua të shoh s*ks në Big Brother

Lajme të ngjashëm

Efi, Kiara, Bledi dhe Ronaldo janë katër ish-banorët më të votuar nga publiku që i bashkohen sërish Big Brother Vip.

Me të dëgjuar emrin e Kiarës, opinionistja Zhaklin Lekatari i la “amanetet” moderatores dhe i tha se e ka me merak që ajo të bëj dashuri me partnerin e saj Luizin brenda Big Brother.

Por në merak se nuk ishte shumë e qartë me porositë që i la Kiara Titos, Zhaku e sqaroi sërish me gojën plot.

“Dua të shoh seks në Big Bother VIP”, u shpreh ajo.

Kjo deklaratë u kundërshtua menjëherë nga Arbër Hajdari dhe Gent Hazizi të cilët thanë se nuk e shohin me vend të bëhet dashuri para dhjetra kamerave.

“Poshtë batanijes”, këmbënguli opinionistja.

Më shumë