Tirana
light rain
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1kmh
75 %
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
29 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

“Zgjohu shqiptar”, Berisha publikon spotin zyrtar për protestën e 7 korrikut: Mos thuaj “ç’më duhet mua”

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar spotin zyrtar të protestës së 7 korrikut të thirrur nga vetë ai.

Spoti rithekson motivet e protestës dhe kërkon daljen nga apatia shoqërore, teksa thuhet “mos thuaj ç’më duhet mua”.

albsig

“Miq, ky është spoti zyrtar i protestës kombëtare të 7 korrikut, një apel kundër apatisë: ‘ç’më duhet mua?!’ Ju ftoj ta ndiqni dhe ta shpërndani sa më shumë! #sb” shkruan Berisha në postimin e tij.

Protesta do të zhvillohet të enjten më 7 korrik para Kryeministrisë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img