Tirana
broken clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
52 %
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
13 °
E martë, 29 Nëntor, 2022

“Zgjohu shiko, u bo m*t”, Sali Berisha publikon himnin e protestës së 7 korrikut

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha ka ndarë paraditen e kësaj të mërkure himnin zyrtar të protestës së 7 korrikut, e cila do të mbahet në Tiranë në orën 19.00. Pritet që tubimit të parë të opozitës me në krye Berishën t’i bashkohen qytetarë nga gjithë vendi.

“Tre fjalë: U bo m*t”, kështu hapet kënga e kënduar nga artistët Renis Gjoka dhe Big Basta. Teksti është i shoqëruar gjithë kohën me pamje nga ngjarje kriminale që kanë ndodhur në vend, takime të kryeministrit Edi Rama me presidentin serb Vuçiç, etj.

Më shumë
spot_img
spot_img