Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
28 %
2.1kmh
0 %
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
8 °
Die
9 °
E mërkurë, 26 Janar, 2022

Zgjodhën Shqipërinë për të kaluar festat e fundvitit, dogana greke BLLOKON emigrantët shqiptarë në kufi (ARSYET)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Emigrantët shqiptarë që jetojnë e punojnë në Greqi janë përballur me masa të rrepta gjatë rikthimit pas festave të fundvitit.  

Dogana greke ka kthyer mbrapsht emigrantët me letra të skaduara dhe teste false të koronavirusit.

Në doganën greke në Kakavijë janë kthyer mbrapsht disa emigrantë të cilët kanë qenë me dokumente të rregullta dhe me leje qëndrimi, por këtë të fundit të skaduar.

Po ashtu një pjesë tjetër janë paraqitur në doganë me test negativ ndërsa në testin e bërë nga pala greke kanë rezultuar pozitiv

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img