Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
100 %
1kmh
75 %
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
26 °
Mër
25 °
Enj
24 °
E diel, 19 Shtator, 2021
spot_img

Zgjidhet kryebashkiaku i ri i natës në Tiranë, kush është emri që zëvendëson Briken Fejzullahun

spot_img

Lajme të ngjashëm

Erion Veliaj ka prezantuar kryebashkiakun e ri të natës në Tiranë. Ai është Rezi Cenaj, ndërsa do të zëvendësojë në këtë detyrë Briken Fjezullahun.  

“Kam kënaqësinë t’ju prezantoj me shokun tim Rezi Cenaj, kryebashkiakun e ri të natës. Tani që kemi Rezin, edhe unë di kujt t’ia lë stafetën pas pune. Do fillojmë menjëherë me “Natën e Bardhë” në 29 Nëntor, ku na presin plot surpriza dhe një festë e paparë”, shkruan Veliaj, karahas videos të publikuar me kryebahskiakun e ti të natës në rrjetet sociale.

Kujtojmë se Briken Fejzullahu u shkarkua nga kjo detyrë pak muaj më parë, ndërsa ishte mjaft kritik dhe nuk hezitonte me deklaratat e tij kundër qeverisë.

 

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img