Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
17 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Zgjerohet rrethi i të infektuarve në Shkodër, edhe 2 infermierë rezultojnë pozitiv me Covid-19

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

d0274466fa38041244045c706d0e6e6a

Zgjerohet rrethi i të infektuarve me Covid-19 në Shkodër.

Bëhet me dije se edhe 2 infermierë kanë rezultuar të prekur me koronavirus.

Ende nuk ka detaje për gjendjen e tyre shëndetësore, dhe mënyrën se si janë infektuar.

Kujtojmë se Shkodra është një nga zonat më të prekura nga Covid-19 për shkak të numrit në rritje të të infektuarve.

Pas Tiranës me 215 raste, vjen Shkodra me  57 raste. Gjithsej numri i të infektuarve në vend ka shkuar në 446.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img