Tirana
broken clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
67 %
2.6kmh
75 %
Die
18 °
Hën
16 °
Mar
13 °
Mër
12 °
Enj
13 °
E diel, 2 Prill, 2023

Zgjedhjet vendore, PSD depoziton në KQZ listën për anëtarë të KZAZ-ve

Lajme të ngjashëm

Partia Social Demokrate ka dorëzuar në Komisionin Qendror të  Zgjedhjeve listën e plotë të emrave për anëtarë dhe sekretarë në KZAZ për zgjedhjet vendore të 14 majit.

Ditën e djeshme PD e Enkelejd Alibeajt dërgoi në KQZ emrat për anatarë të KZAZ, ndërsa më herët edhe PS dhe PL depozituan listën me emrat për anëtar të KZAZ-ve.

Më shumë