Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

Politikë

Zgjedhjet vendore, PSD depoziton në KQZ listën për anëtarë të KZAZ-ve

Shkruar nga Newsbomb
Zgjedhjet vendore, PSD depoziton në KQZ listën për

Partia Social Demokrate ka dorëzuar në Komisionin Qendror të  Zgjedhjeve listën e plotë të emrave për anëtarë dhe sekretarë në KZAZ për zgjedhjet vendore të 14 majit.

Ditën e djeshme PD e Enkelejd Alibeajt dërgoi në KQZ emrat për anatarë të KZAZ, ndërsa më herët edhe PS dhe PL depozituan listën me emrat për anëtar të KZAZ-ve.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese