Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Zgjedhjet vendore, konstituohen 10 KZAZ

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

5e8ba4106699712b4e7beb0b21cd200d scaled

Komisioni Qendrori Zgjedhjeve bën të ditur se janë konstituar 10 KZAZ në qarqe të ndryshme të vendit.

KQZ njofton se nesër do të vijojë konstituimi për qarkun e Tiranës dhe Durrësit.

Kujtojmë që anëtarët e KZAZ-ve të caktuar nga KQZ kryesisht, janë njerëz jo pjesë e partive politike.

KZAZ janë komisione të nivelit të dytë në procesin e administrimit të zgjedhjeve lokale të 30 qershorit

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img