Hapësire reklamuese

Aktualitet

Propozimi i Ramës për zgjedhjet, PD i përgjigjet kryeministrit: Më lini t'i vjedh edhe...

Shkruar nga Newsbomb

Sekretari i Përghithshëm i PD, Gazmend Bardhi ka reaguar pas propozimit të kryeministri Edi Rama për zgjedhjet.

'Më lini t'i vjedh edhe zgjedhjet vendore dhe po ti' fitojë opozita zgjedhjet që unë do vjedh, shkojmë pastaj në zgjedhje të parakohshme’, shkruan Bardhi, duke e shoqëruar postimin e tij me disa emoji të qeshurash me lot.

Gjatë fjlaës së tij në Kongresin e PS, kryeministri sfidoi hapur opozitën teksa i tha se është i gatshëm të shkojë në zgjedhje të parakohshme nëse opozita do të fitojë qoftë edhe një bashki më tepër se mazhoranca në zgjedhjet e 30 qershorit.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese