Tirana
broken clouds
16 ° C
16 °
16 °
82 %
1kmh
75 %
Sht
15 °
Die
20 °
Hën
24 °
Mar
24 °
Mër
18 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

Zgjedhjet parlamentare, Basha publikon mesazhin e fëmijëve: Voto për mua

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kreu i PD, Lulzim Basha sot, në ditën e zgjedhjeve ka shpërndarë një mesazh në rrjetet sociale.

Basha ka publikuar një video ku protagonist janë fëmijët dhe bëjnë thirrje “voto për mua”.

Kryedemokrati do të votojë në orën 09:00, në qendrën e Votimit në Njësinë numër 8 në kryeqytet, ku më pas do të japë edhe një deklaratë për media.

Kujtojmë që mëngjesin e sotmë ka votuar kryetarja e LSI-së, Monika Kyemadhi dhe presidenti Ilir Meta.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img