Tirana
few clouds
21 ° C
21 °
21 °
49 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Zgjedhjet në Kosovë, Veseli shpall fitoren e koalicionit të tij

spot_img

Lajme të ngjashëm

acb4d1b1212a58b41a5d19fd4d4aeacb

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka shpallur fitoren e “Fillimit të ri” duke falënderuar të gjithë qytetarët e vendit për pjesëmarrjen në procesin zgjedhor.

Veseli në reagimin e tij në Twitter shkruan:

“Falënderoj qytetarët e Kosovës, partisë dhe koalicionit tonë, të gjithë vëzhguesve ndërkombëtarë dhe vendorë për zgjedhje të suksesshme. Krenar për fitore sonte”.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img