Tirana
scattered clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
2.6kmh
40 %
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
16 °
Hën
14 °
Mar
11 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

Zgjedhjet në Bosnjë e Hercegovinë, gruaja shkon për të votuar, i bie infrakt në qendrën e votimit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një qendër votimi në Sarajevë, në Bonsjë e Hercegovinë, ku edhe po zhvillohen zgjedhjet e përgjithshme.

Ngë grua 81 vjeçare shkoi në qendërën e votimit për të hedhur votoën e saj, por që ka ndërruar jetë pas një ataku kardiak.

Në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e urgjencës dhe policia. Mjekët bënë të pamundurën për të shpëtuar gruan, por pas një ore reanimimi, për fat të keq gruaja humbi jetën. Qenda e votimit është mbyllur përkohësisht.

Më shumë
spot_img
spot_img