Tirana
clear sky
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
24 %
1kmh
0 %
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
37 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Zgjedhjet mbaruan, ish-deputeti milioner bën bashkë Astrit Patozin dhe Blendi Klosin, inaguroi resortin luksoz në Vlorë (EMRI-FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Zgjedhjet mbaruan, por jo takimet jashtë politikës të politikanëve tanë, që më shumë se sa armiq, në jetën e përditshme janë miq të mirë.

Një eveniment ka bërë basshkë ish-kreun e Bindjes Demokratike, Astrit Patozi me ministrin e Turizmit, Blendi Klosi. Është pikërisht kreu i Bindjes Demokratike në Vlorë, Ardian Kollozi, i cili ka bërë bashkë dy politikanët, raporton Newsbomb.

Blendi Klosi dhe Ardian Kollozi 1

Biznesmeni i njohur ka inaguruar resortin e tij më të ri në Vlorë, me një ceremoni madhështore në të cilën ishin shumë të ftuar, mes tyre Klosi si ministër i Turizmit dhe Patozi si ish-kreu i Bindjes Demokratike.

Astrit Patozi ne ceremonine e inagurimit

Kollozi ishte vendosur i pari në Vlorë në listën e BD, duke arritur të marrë vetëm 547 vota, shkruan Newsbomb.

Screenshot 21 10

Më shumë

spot_img
spot_img