Tirana
broken clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
3.1kmh
75 %
Pre
25 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
28 °
Mar
24 °
E premte, 17 Shtator, 2021
spot_img

Zgjedhjet, këto janë batutat e Blushit për fushatën elektorale

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kreu i LIBRA-s, Ben Blushi pasi ka folur për krizën politike që ka përfshirë vendin aktualisht nuk ka kursyer edhe batutat nga foltorja e parlamentit.

Ai ka bërë një urim për të gjitha subjektet politike dhe kandidatët për deputetë që kanë hyrë në zgjedhje duke u regjistrura në KQZ, si dhe atyre (opozita) që kanë bojkotuar procesin.

“Fushatë të mbarë të gjithë atyre që do bëjnë fushatë dhe suksese në jetë të gjithë atyrë që s’do bëjnë fushatë”, u shpreh Blushi, teksa mbylli fjalën e tij në parlament. 

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img