Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
26 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

Zgjedhjet e pjesshme vendore, zbulohen emrat e kandidatëve të parë të Berishës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Anëtari i Komisionit të Rithemelimit të PD-së, Klevis Balliu nga qyteti i Lushnjës ka bërë me dije se janë propozuar disa emra të cilët do ti nënshtrohen primareve nga anëtarësisë së  demokratëve për të zgjedhur kandidatin për Kryetar Bashkie që do konkurojë në zgjedhjet e 6 marsit.

Ai tha se kandidati do të përzgjidhet nga anëtarësia dhe deri tani janë propozuar shtatë personat.

Mes tyre më të spikaturit janë Arben Zajmi, Daniel Shandro dhe Nevila Bami.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img