Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
48 %
4.1kmh
0 %
Die
28 °
Hën
33 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Zgjedhjet e 25 prillit, Rama mbledh shtabin elektoral në selinë e PS-së

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c530a6d95c6c29bc9e0662c92eb72047

Ashtu sikurse çdo të hënë, kryeministri Edi Rama do të mbledhë sot drejtuesit socialistë të qarqeve, në një kohë kur na ndajnë nga zgjedhjet pothuajse 9 javë.

Ky takim do të ketë në fokus zgjedhjet e 25 prillit, ku drejtuesit e qarqeve do të dorëzojnë një raport për zhvillimin e fushatës dhe do të raportojnë mbi ecurinë e përgatitjes së zgjedhjeve.

Mësohet se takimi do të nisë rreth orës 08:30 në selinë e PS-së.

 Kujtojmë që mbledhja e Ramës me drejtuesit e qarqeve ka qenë e përjavshme.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img