Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
37 %
4.6kmh
0 %
Enj
28 °
Pre
31 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
28 °
E enjte, 16 Shtator, 2021

Zgjedhjet e 25 prillit, Rama mbledh shtabin elektoral në selinë e PS-së

spot_img

Lajme të ngjashëm

091231ccf24ae6a66f863c33e307224c

Kryeministri Rama ka thirrur në takim sot, në Selinë e Partisë Socialiste në Tiranë, 12 drejtuesit politikë në qarqe të kësaj force politike.

Mbledhja nisi prej orës 08.30 të këtij mëngjesi, ndërsa në fokus kanë qenë zgjedhjet e 25 prillit, ku drejtuesit e qarqeve raportohet se kanë dorëzuar një raport për zhvillimin e fushatës. Gjithashtu, ata kanë raportuar dhe mbi ecurinë e përgatitjes së zgjedhjeve.

Kujtojmë që mbledhja e Ramës me drejtuesit e qarqeve ka qenë e përjavshme. Mbledhja zhvillohet ditën e hënë, por për shkak se ditën e djeshme Rama ishte në Bruksel në kuadër të Këshillit të 11-të Stabilizim Asocimit, mbledhja është zhvendosur për ditën e sotme.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img