Tirana
scattered clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
77 %
1kmh
40 %
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
30 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Zgjedhjet e 25 prillit, ODIHR nis sot takimet me partitë politike (AXHENDA)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

de1d9b480351d39b603ded3391207ad1

Ka mbërritur në Shqipëri misioni i ODIHR për vlerësimin e nevojave për zgjedhjet e 25 prillit.

Delegacioni fillon sot dhe do të zhvillohen takime me PS, PD dhe LSI, ndërsa nesër bëhet me dije se do të zhvilloeht takim me KQZ.

Mësohet se në orën 14:00 misioni shkon në PS, më pas në 16:00 në PD dhe në 18:00 LSI.

Kujtojnë që ardhja e misionit ODIHR në Shqipëri ishte paralajmëruar më herët, ata do të qëndrojnë deri më 29 janar.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img