Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
73 %
2.6kmh
0 %
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
E martë, 27 Korrik, 2021

Zgjedhjet e 25 prillit, LSI çon në Kolegj Zgjedhor vendimin e KAS për Gjirokastrën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Partia Lëvizja Socialiste për Integrim e ka dërguar vendimin e Komisionit të Ankesave dhe Sanksioneve për Gjirokastrën në Kolegjin Zgjedhor.

Mësohet se vendimin e KAS pritet që ta çojë në Kolegjin Zgjedhor edhe Partia Demokratike.

Kujtojmë se KAS vendosi që të rrëzojë kërkesat e PD dhe LSI për shpallje pavlefshmërie dhe rivotim në Gjirokastër, pas zgjedhjeve të 25 prillit.

Më shumë

spot_img
spot_img