Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
88 %
0.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
20 °
Hën
24 °
Mar
24 °
Mër
20 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

Zgjedhjet e 25 prillit, kryesuesja e vëzhguesve të ODIHR pritet të takohet me Ramën

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryesuesja e vëzhguesve të ODIHR për zgjedhjet parlamentare të 25 prillit, Urszula Gaçek pritet që ditën e sotme të zhvillojë një takim me kryeministrin Edi Rama.

Bëhet me dije takimi do të zhvillohet rreth orës 10:00 në selinë e Partisë Socialiste.

Në fokus të bisedës në takim do të jetë zgjedhjet e 25 prillit, garancia për zgjedhje të lira dhe të ndershme dhe mbarëvajtja e procesit zgjedhor.

Vijon…

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img