Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
0kmh
75 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
31 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Zgjedhjet e 25 prillit, Kryemadhi mbledh kandidatët për deputetë në Tiranë: Të intensifikohet kontakti me biznesin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

168571466e071a263961b29c250e1705

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka mbledhur sot kandidatët për deputetë në qarkun e Tiranës.

Newsbomb.al mëson se mbledhja është zhvilluar për të diskutuar lidhur me zgjedhjet e 25 prillit 2021.

Kryemadhi kërkoi angazhim për informimimin e votuesve, në shumë aspekte, duke shpjeguar dhe programin politik të LSI-së për ekonominë.

Kryemadhi kërkoi një angazhim akoma më të madh për informimin e votuesve me programin e LSI, të intensifikohet kontakti me biznesin për të shpjeguar programin ekonomik të LSI, me votuesit për herë të parë, të rinjtë dhe gratë për shpjegimin e përfitimit nga propozimet e LSI.

“Të shikohet vlefshmëria e skandencës së kartave të identitetit dhe pasaportave biometrike duke nxitur qytetarët për ti rinovuar në kohë për zgjedhje”, tha Kryemadhi në mbledhje.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img