Tirana
broken clouds
13 ° C
13 °
13 °
50 %
1.5kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
E enjte, 15 Prill, 2021
spot_img

Zgjedhjet e 25 prillit bën bashkë ambasadorët: Duke u përgatitur për fushatën tonë të komunikimit për rëndësinë e votimit dhe zgjedhjeve

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ambasadorja e Suedisë Elsa Håstad ka publikuar disa foto, ku shihen ambsadaorët e vendeve të ndryshme.

Në foto shihet ambasadorja e SHBA, Yuri Kim, si dhe ambasadori i BE, Luigi Soreca.

Hastad në postimin e saj shkruan se jaën duke u përgatitur për fushatëb e komunikimit dhe për rëndësinë e votimit në zgjedhjet e 25 prillit dhe për të treguar demokracinë në këto prpaskena.

“Prapaskenat. Duke u përgatitur për fushatën tonë të komunikimit për rëndësinë e votimit, zgjedhjeve dhe demokracisë! Sot me kolegët e mi BE, SHBA dhe OKB,” shkruan ambasadorja e Suedisë në postimin e saj.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit