Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
93 %
1kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
19 °
Enj
17 °
Pre
17 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Zgjedhjet e 2017, Murrizi: PS e LSI kanë blerë vota sa janë lodhur, kurse PD…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

739a2ed68286bc8bebb3dd0f8ec13a3f

Deputeti Myslym Murrizi ka thënë mbrëmjen e sotme në RepolitiX se në zgjedhjet e 2017, janë ‘hedhur’ shumë lek për të blerë vota.

Murrizi, është shprehur se Partia Socialiste dhe Lëvizja Socialiste për Integrim kanë blerë vota në zgjedhjet e 2017, aq sa janë lodhur, ndërsa Partia Demokratike nuk ka hedhur asnjë lek për vota.

‘Janë blerë vota nga dy parti por jo nga Partia Demokratike. Për mua, PS dhe LSI kanë ble vota sa janë lodh. Dhe unë kam qenë deputët atje dhe në njëherë s’ kam fituar. Në Lushnje janë rrahur, pse dhe ti 100 euro se unë dash 150′, ka thënë deputeti Myslym Murrizi.

 

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img