Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
0kmh
0 %
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
30 °
Mër
28 °
Enj
20 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Zgjedhjet e 18 qershorit, KQZ miraton projektvendimin e rëndësishëm

spot_img

Lajme të ngjashëm

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, në mbledhjen e ditës së sotme shqyrtoi dhe miratoi një projektvendim të rëndësishëm për zgjedhjet e përgjithshme të 18 qershorit.

Bëhet fjalë për projektvendim “Për miratimin e sasisë së fletëve të votimit për çdo QV për Zgjedhjet për Kuvendin, të datës 18 qershor 2017”.

Për zgjedhjet për Kuvend të datës 18.06.2017, do të prodhohen 3.518.295 fletë votimi gjithsej.  

Më shumë

spot_img