Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
3.1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Zgjedhet e 25 prillit, Rama mbledh shtabin elektoral në selinë e PS-së

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

903ff87c645763d29ed3cab989928de7

Kryeministri Edi Rama do të mbledhë sot drejtuesit socialistë të qarqeve.

Ky takim do të ketë në fokus zgjedhjet e 25 prillit, ku drejtuesit e qarqeve do të dorëzojnë një raport për zhvillimin e fushatës dhe do të raportojnë mbi ecurinë e përgatitjes së zgjedhjeve.

Mësohet se takimi do të nisë rreth orës 08:30 në selinë e PS-së. Kujtojmë që mbledhja e Ramës me drejtuesit e qarqeve ka qenë e përjavshme, por për disa javë nuk u zhvillua.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img