Zgjdhjet lokale/ Subashi dhe Koçi kandidatët e propozuar nga PS e Fierit

Publikuar tek: politike, më 22:15 20-03-2015 Zgjdhjet lokale/ Subashi dhe Koçi kandidatët e propozuar nga PS e Fierit

Deputetët Armando Subashi dhe Ervin Koçi janë kandidatët që socialistët e Fierit kanë propozuar për zgjedhjet vendore të 21 qershorit.

Në mbledhjen e organizuar sot në këtë qytet, ishte i pranishëm sekretari i Përgjithshëm i PS-së si dhe deputet i këtij qarku, Gramoz Ruçi. Ka qenë baza ajo që ka propozuar emrat e Subashit dhe Koçit si kandidatë të mundshëm për bashkinë e Fierit.

Ditën e djeshme u mblodh asambleja e PS së Tiranës, ku ishte i pranishëm kryeministri Edi Rama, ndëra emrat e propozuar për kryeqytetin ishin Pandeli Majko, Lindita Nikolla, Albana Dhimitri dhe Blendi Klosi. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011461973190308
array(1) { ["section"]=> string(76) "zgjdhjet-lokale-subashi-dhe-koci-kandidatet-e-propozuar-nga-ps-e-fierit-6506" }