Tirana
clear sky
16.3 ° C
16.3 °
16.3 °
82 %
3.1kmh
10 %
Mër
24 °
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
20 °
Die
23 °
E mërkurë, 28 Shtator, 2022

“Zero kursim për ata që hanë në kurriz të PS”, Rama i vendosur: Jam i gatshëm të shkoj në SPAK dhe të tregoj ku është koka e korrupsionit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeminstri Edi Rama po mban një konferencë përmbyllëse pas përfundimit të Kongresit të PS.

Ai tha para gazetarëve se është i gatshëm të shkojë para SPAK dhe të tregojë se ku është koka e korrupsionit.  Mët tej ai përsëriti se nuk do të kursehet askush që “ha” në kurriz të PS.

Rama: Asnjë kursim për të goditur këdo qoftë në këtë anë që ha besimin e njerëzve, besimin e kësaj familje dhe timin. Ndërkohë kuçedra e korrupsionit duhet goditur në kokë, as në qafë, e as në bisht, por në kokë. Nëse kanë nevojë ta dinë se ku është koka unë jam i gatshëm të shkoj që nesër t’ia tregoj atje prokurorëve të SPAK-ut. Mos bëjmë referendum që ta marrin vesh me referendum.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img