Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Hën
35 °
Mar
36 °
Mër
36 °
Enj
34 °
Pre
29 °
E hënë, 27 Qershor, 2022
spot_img

“Zemra ime është me ju”, Bebe Rexha solidarizohet me familjet e të prekurve nga të shtënat në Teksas

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja e famshme shqiptare, Bebe Rexha, ka shprehur solidarizimin dhe keqardhjen për familjet e të prekurve nga të shtënat me armë në Teksas.

Përmes një postimi në Instastory, ylli i muzikës Pop thotë se ndihet zemërthyer nga kjo  ngjarje tragjike.

albsig

spring

“Zemra ime është me të gjitha familjet dhe të gjithë të prekurit nga të shtënat në Teksas. Absolutisht zemër-thyese”, u shpreh Rexha.

Ngjarja e rëndë ndodh ditën e djeshme në një shkollë fillore në Teksas, ku një 18 vjeçar hapi zjarr dhe la të vdekur të paktën 19 femijë dhe 11 të plagosur.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img