Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Mër
14 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Zelanda e Re i jep fund distancimit social, Silva Bino shpreh pëlqimin për kryeministren

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f93480ebe5b54fac54a2e7b038ec8eb2

Përgjegjësja e Epidemiologjisë në ISHP Silva Bino ka shpërndarë lajmin, që Zelanda e Re mundi koronavirusin.

Sipas Binos, meritat i takojnë kryeministres Jacinda Ardern që mbylli gjithçka, veç shërbimeve më bazike dhe sigurisht njerëzve që iu bindën dhe respektuan masat.

Theksojmë që në Zelandën e Re nuk ka raste të reja dhe as të shtruar në spital kështu që distancimi social ka marrë fund.

Screenshot_5.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img