Tirana
scattered clouds
17 ° C
17 °
17 °
72 %
2.1kmh
40 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
21 °
E enjte, 6 Maj, 2021
spot_img

Zëdhënësja e PD kërkon durim nga qytetarët: Janë hapur kutitë që kanë vota të majta. Prisni dhe do shihni sa e madhe është fitoja jonë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Zëdhënësja e PD-së, Floriana Garo ka dalë në një deklaratë për mediat dhe opinionin publik, në një kohë kur janë numëruar pak më pak se gjysma e të gjitha qendrave të votimit në rang vendi.

Garo i kërkon qytetarëve që të bëjnë durim e të presin, pasi kutitë e para që janë hapur janë me votat e PS, ndërsa në vijim ajo u shpreh se do jetë e qartë fitorja e thellë e PD-së.

“Në fund të numërimit të gjithë qytetarët e Shqipërisë do të shohin sa e madhe është fitorja jonë”, tha Garo për mediat.

DEKLARATË E PD, ZËDHËNËSJA E FUSHATËS, FLORIANA GARO

Numërimi faktik i votave do të ketë vetëm një rezultat: fitore për Aleancën për Ndryshim.

Edhe tani, me numërimin e qendrave të votimit që janë qendra kryesore të votimit për PS-në, ne shohim se Aleanca për Ndryshim po sjell rritje të jashtëzakonshme.

Prandaj, kini durim! Çdo votë do të numërohet. Çdo zë do të dëgjohet. Ne do të bëjmë gjithçka për të ruajtur pastërtinë e zgjedhjeve.

Ne jemi absolutisht të sigurtë se në fund të numërimit të gjithë qytetarët e Shqipërisë do të shohin sa e madhe është fitorja jonë.

Qytetarët e Shqipërisë e duan ndryshimin. Qytetarët e Shqipërisë kanë zgjedhur ndryshimin. Ne do të fitojmë qartësisht.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img