Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1kmh
20 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
25 °
E enjte, 1 Qershor, 2023

Zëdhënësja e PD bëhet nënë për herë të parë, zbulon emrin djalit

Lajme të ngjashëm

Zëdhënësja e Partisë Demokratike Ina Zhupa, është bërë bënë për herë të parë.

Lajmin e ka dhënë vetë Zhupa nëpërmjet një postimi në profilin e saj në Facebook.

Zhupa bën me dije se djali i saj me emrin Matias ka ardhur në jetë në datën 20 maj.

’20 Maj, ishte dita më e lumtur dhe kuptimplotë e jetës time dhe të Fabit, Zoti na bekoj me djalin tonë MATIAS ! Nipi i parë, i gjysh Apostolit dhe Kadriut, i nëna Lubit dhe Lilit, i daja Ivit dhe xhaxhi Klajdit gëzon shëndet të plotë’, shkruan Zhupa.

Postimi i plotë:

Falenderim i vecante!

20 Maj, ishte dita me e lumtur dhe kuptimplote e jetes time dhe te Fabit, Zoti na bekoj me djalin tone MATIAS ! Nipi i pare, i gjysh Apostolit dhe Kadriut, i nena Lubit dhe Lilit, i daja Ivit dhe xhaxhi Klajdit gezon shendet te plote.

Falenderim i vecante i takon Doktorit te mrekullueshem, atij qe ka nje vend te vecante ne familjen tone, Prof. Dr. Nikita Manoku qe na solli djalin ne jete shendosh e mire. Dr. Nikita ka pasur nje perkujdesje fantastike gjate pritjes se Matias, si dhe eshte doktori qe i ka shpetuar jeten mami Lilit para pak kohesh duke i dhene mundesine te shikoj nipin e saj.

Mjeket si Dr. Nikita Manoku jane aset i vendit dhe meritojne te ngrihen ne piedestalin e vleresimit te shoqerise dhe shtetit. Faleminderit edhe Dr. Enriketa Kroi, nje super mjeke, me nje kujdes special dhe miresi pafund, e cila bashke me Dr. Manokun ishin nje ekip te jashtezakonshem qe u kujdesen qe Matias dhe une te dilnim me sukses nga ky moment i jashtezakonshem per te dy.

Faleminderit nga zemra Doktoreve te mrekullueshem te nje vendi si Shqiperia qe pak ka bere dhe ben per profesionin tuaj!

 


Më shumë