Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Zbuloni personin e parë të cilin Arbana Osmani takon, sa herë që shkon në New York (FOTO)

Shkruar nga Newsbomb

Moderatorja e njohur Arbana Osmani është gjithmonë shumë e pëlqyer nga publiku.

Emisioni i saj ‘Dua të të bëj të lumtur’ pritet të fillojë gjatë muajti janar në ekranin e Top Channel. Pak përpara se ky emision të çel siparin, Arbana ka vendosur të shkojë për disa ditë në New  York të SHBA-së.

Ajo ka postuar në Instagram, një foto ku shfaqet me fotografin e njohur Fadil Berisha.

‘Një artist i vërtetë, një shpirt i bukur dhe një mik jete. Gjithmonë ndalesa ime e parë kur jam në New York’, shkuan Arbana.

yuyu_1544215181-2241493.jpg

arbana-osmani-0027-aflash.jpg

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese