Tirana
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
82 %
1.5kmh
90 %
Hën
21 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
17 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Zbuloi piktorin mashtrues, Rudina ka një mesazh për të gjitha mediat: Mos u kapni me njerëz që përpiqen

spot_img

Lajme të ngjashëm

5868e696acda0764554a1db9cef42396

Historia e piktorit Edlir Reka, i ftuar në emisione të ndryshme për të prezantuar pikturën ‘e tij’ të vjedhur vazhdon të ketë reagime.

Një ndër moderatoret që e kishte ftuar së fundmi, ishte dhe Rudina Magjistari, e cila u përfol në të gjitha mediat online për  zbulimin e së vërtetës në lidhje me pikturat e Edlirit.

Së fundmi, ajo ka reaguar në ‘Instagram’ kundër portaleve të ndryshme që e trajtuan këtë rast ndryshe nga demaskimi i një gënjeshtre të sofistifikuar publike.

‘Në vend që të merreni me modelin shoqëror, efektin e kësaj historie, kapeni me njerëz që përpiqen çdo ditë me shumë mund të bëjnë mirë dhe me përkushtim punën e tyre’, shkruan Magjistari.

Kujtojmë se Edliri ishte i ftuar 4 ditë më parë në emisionin ‘Rudina’, mirëpo pas daljes në ekran ndjekësit e moderatores në Instagram e kanë cilësuar Edlirin si mashtrues, i cili shet piktura të vjedhura dhe gjithashtu ka gënjyer për çmimet e fituara.

Screenshot_18.png

Screenshot_19.png

Screenshot_17.png

 

 

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img