Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
3.6kmh
40 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Zbulohet VENDI përrallor ku po pushon Arbana Osmani, ja kush është DESTINACIONI i radhës

spot_img

Lajme të ngjashëm

39a7d7f353549a372c45c8b5223bfa35

Kemi parë që pas mbarimit të sezonit të emisionit ‘Dua të të bëj të lumtur’, moderatorja Arbana Osmani nuk ka humbur kohë dhe është nisur me pushime.

Herë pas here moderatorja ka publikuar foto nga vendi ku po pushon, ndërsa fansat kanë zbuluar që është duke u relaksuar në një nga ishujt e Greqisë, konkretisht në Mykonos.

Por duket se ky nuk është destinacioni i vetëm, pasi aktori Oni Pustini, i cili bënte rolin e postierit në emisionin e Arbanës, ka zbuluar se ajo së shpejti do niset për në Barcelonë.

‘Plazhi i parajsës?!’, e pyet Oni, ndërkohë që Arbana ia ka kthyer me pyetje: I bëre gati rrobat për në Barcelonë ti?.

‘Pse do marrim rroba me vete?!’, vazhdon ta pyesë Pustina, duke nënkuptuar se pas Greqisë Arbana mund të niset për në Barcelonë me stafin.

fghjk.png

dfxhgkj.png

dfygh.png

sfrsdh.png

Më shumë

spot_img