Tirana
few clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
57 %
4.6kmh
20 %
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
26 °
Enj
24 °
E diel, 19 Shtator, 2021
spot_img

Zbulohet telefoni i parë në botë me katër kamera

spot_img

Lajme të ngjashëm

Telefoni është një mjet pa të cilin askush nuk del nga shtëpia.

Kompania Oukitel do të sjellë për herë të parë në botë zbulimin e telefonit me parametrat më të fundit i cili është me katër kamera.

Kamerat e parme të telefonit U22 do të kenë pametrat 5 MP dhe 2 MP, ndërsa dy kamerat tjera do të kenë 8 MP, përkatësisht 2 MP.

Paisja pritet të hidhet në treg gjatë kërij muaji dhe me parametra përkatësisht të ndryshme si për 2 kamerat e parme ashtu edhe të pasmet.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img