Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
0kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
21 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Zbulohet tatuazhi i njëjtë që ka bërë Drake dhe Rihanna (Foto)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Çifti më i ri i Hollywood-it ndihet shumë i dashuruar dhe së shpejti mund të lidhen në martesë. Të paktën sipas burimeve të “E! News”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img