Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
29 %
5.7kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
2 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Zbulohet “surpriza” e protestës së sotme kundër qeverisë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Opozita do të organizojë sot protestën e tretë brenda muajit dhjetor ku duket se do të ketë edhe surpriza. Pas risive si protesta me maska dhe uniforma të njëjta, gjuajtje me vezë dhe artikuj të tjerë ushqimorë, të rinjtë e Forumit Rinor të Partisë Demokratike mësohet se do të shpalosin disa banderola përpara Parlamentit, mesazhet e të cilave janë përgatitur disi ndryshe. Ditën e sotme do të mbahet edhe seanca e fundit plenare për vitin 2015.

Më shumë


spot_img

spot_img