Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
0kmh
75 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
31 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Zbulohet SMS-ja e Lulzim Bashës, për krerët e degëve të PD: Shpërndani sa më shumë postimet e mia, na kanë bllokuar

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

80c8ab3a700bdd4f2ec41e40fad20c38

Kryedemokrati Lulzim Basha, iu ka dërguar një mesazh anëtarëve të Kryesisë së Partisë Demokratike dhe krerëve të degëve, që të shpërndajnë sa më shumë në profilet e tyre, postimet e tij.

Gazeta Tema zbulon SMS që Lulzim Basha ka dërguar dhe kërkon ndihmën e anëtarëve dhe krerëve të degëve të PD-së, pasi thotë se është bllokuar nga mediat që kontrollohen nga pushteti.

“Të dashur miq dhe bashkpunëtorë! Siç e dini, për shkak të kushteve që dikton pandemia por edhe diktatit që pushteti ka mbi shumë media në vend, rrjetet sociale mbeten një mjet i rëndësishëm për shpërndarjen e mesazheve tona tek qytetarët.

Për këtë qëllim është i rëndësishëm bashkëpunimi juaj për të ndarë dhe shpërndarë në profilet tuaja, në rrjetet sociale, veçanërisht, mesazhet dhe postimet tona, në mënyrë që ato të ndiqen, rishpërndahen e lexohen nga sa më shumë qytetarë. Faleminderit dhe punë të mbarë”, thuhet në mesazh.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img