Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Zbulohet shuma marrëmendëse, ja sa para mori Rita Ora për një koncert në Kroaci

Shkruar nga Newsbomb

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora së fundi ka mbajtur koncert në Zarë të Kroacisë.

Ndërkohë, mediat vendase kanë shkruar se, biletat për këtë koncert nuk ishin shitur sa duhet.

Me të arritur në aeroport, këngëtarja ishte pritur nga mediet dhe organizatorët, këta të fundit e pritën me një tufë lulesh.

Në artikullin e “Index.hr”, që ishte publikuar para koncertit të Ritës, thuhet se organizatori Zoran Skugor, nuk ishte dakord që ky koncert duhej të ndodhte.

Sipas tij, ky koncert i saj kushton 200.000 euro dhe i tillë nuk vlen të organizohet, pasi ka kosto të larta.

Megjithatë, Rita mbajti koncertin e paralajmëruar dhe u prit shumë mirë nga publiku

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese