Tirana
few clouds
21 ° C
21 °
21 °
49 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Zbulohet shkaku tronditës i vdekjes së bodybuilder-it të famshëm

spot_img

Lajme të ngjashëm

9d2f5ee7e85bf7da95dd4414bc786a9a

Kanë kaluar gati tre muaj nga vdekja e papritur e bodybuilder-it të famshëm amerikan Rich Piana, dhe TMZ ka zbuluar një dokument që tregon shkakun shokues të vdekjes së tij.

Raporti i vdekjes nga hetuesit thekson se 46-vjeçari Piana thithte me hundë pluhur suplementesh për palestër si të ishte kokainë.

E dashura e tij, Chanel Jansen tha se shtëpia e Pianas ishte e mbushur me suplemente për palestër e llojit CON-CRET (Lemon Lime), e cila reklamohet si një produkt me doza të larta kafeine.

df4tr34g4gfd.jpg

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img