Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
71 %
2.6kmh
90 %
Sht
11 °
Die
12 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 4 Dhjetor, 2021
spot_img

Zbulohet shkaku i zjarrit në Kadastrën e Durrësit, kishin harruar një cigare ndezur

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ditën e sotme zyrat e serverave në Kadastrën e Durrësit u përfshinë nga flakët dhe shkak për gjithë këtë u bë një cigare e ndezur.

Zjarrfikësit mbërritën në vendin e ngjarjes menjëherë dhe fatmirësisht nuk pati dëme apo persona të lënduar.

Më herët u bë me dije se zjarri ra papritur në këtë zyrë, në ambientet e Tirana Business Park në Rinas.Kadastra e Durrësit dhe së bashku me agjencitë e Kavajës, Tiranës dhe Krujës janë zhvendosur kohë më parë në Rinas.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img