Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
30 %
6.2kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

Zbulohet shkaku i eleminimit të Gjermanisë, lojtarët e gdhinin rregullisht

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Eleminimi i Gjermanisë që në fazën e grupeve në Botëror përbën deri më tani ngjarjen më të bujshme në Rusi. Shumë tifozë u zhgënjyen nga paraqitja e “panzerave”, ndërkohë që shumë lojtarë u vunë në shënjestër për mosimpenjim maksimal gjatë ndeshjeve në grup.

Por së fundmi janë zbuluar dhe fakte të reja që mund të kenë ndikuar në paraqitjen jo të mirë kampionëve në fuqi të Botës (edhe për pak ditë).

Ka qenë vetë drejtori teknik i kombëtares që mësohet të ketë thënë në mediat vendase se në kampin gjerman mungoi përqendrimi dhe shumë lojtarë e gdhinin duke luajtur Playstation në dhomat e hotelit.

Sipas informacioneve lojtarët gjermanë fituan një vetbesim të madh pas fitores me Suedinë në minutën e fundit, dhe e menduan të lehtë fitoren dhe kalimin e grupit përballë Koresë, duke e marr më shtruar seç duhej përgatitjen për përballjen me aziatikët, të humbur 2-0.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img